Yurtdışı

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bu internet sayfasından “Sipariş Ver” linkine tıklayarak açılan sayfada Avrupa seçeneğini seçerek bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanı gerekmektedir.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi Western Union ile kesinti olmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Western Union ile yaptığınız ödemeler birkaç saat içerisinde tarafımıza ulaşmaktadır. Ödeme sonrasında MTCN (para transfer şifresini) tarafımıza iletmeniz gerekir.

Kargom Ne Zaman Gönderilir?

Ödemeleriniz tarafımıza ulaştıktan 3 gün içerisinde kargonuz gönderilmiş olacaktır. Sipariş verdiğiniz ülkeye bağlı olarak 3-15 gün arasında tarafınıza ulaşmış olacaktır. Teslim alınmayan ürün ve paketler için ücret iademiz yoktur.

Bize Nasıl Güveneceksiniz?

Firmamız bitkisel ve kozmetik ürünleri satışında binlerce müşteriye sorunsuz teslimat yapmış ve müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

Türkiye’ye Göre Neden Pahalı?

Yurtdışı siparişlerinizde ciddi miktarda gümrük,kargo,paketleme ödemeleri yaptığımız için Yurtdışı fiyatlarımız biraz yükselmektedir.

Ücretsiz Destek Sunuyoruz.

Siparişleriniz için sürekli olarak ücretsiz destek alabilirsiniz. Bunun için whatsapp sipariş hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

yurt disi siparis formu

Rus Merhemi Güvenli Alışveriş

Eğer tüy sorunları yaşıyorsanız Rus Merhemi kullanabilirsiniz. Türkiye’de yaşamıyor olabilirsiniz. Buna rağmen ürünümüzü online olarak sipariş vererek tedarik edebilirsiniz. Eğer yurt dışından sipariş verecekseniz ya sipariş formunda ki yurt dışı bölümünü seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz ya da doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile whatsapp hattı üzerinden iletişime geçerek sipariş oluşturulmasını isteyebilirsiniz. Whatsapp hattından iletişime geçmeniz işleminizin daha hızlı ilerlemesini sağlar çünkü ödeme yöntemi müşteri temsilcilerimiz tarafından paylaşılmaktadır.

Mesai saatlerimiz içerisinde atılan bütün mesajlara cevap verilmektedir. Mesai saatlerinin dışında mesaj atarsanız mesai saatleri içerisinde cevaplanır. Mesajlaşma da gecikmeler yaşanabilmektedir. Bunun sebebi bir çok müşteri ile aynı anda görüşme sağlanıyor olmasıdır. Bu konuda bir sorun yaşarsanız şimdiden bu konuda özrümüzü kabul ediniz. Sağlıklı bir alışveriş yapmak için size en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışmaktayız.