Kullanımı

Bir çok insan tüylerinden kurtulmak için çeşitli ürünler ve formüller aramaktadır. Özellikle yaz aylarına girdiğimiz de bir çok kadın sahilde uzandığında bacaklarının pürüzsüz olmasını ister. Bu oldukça doğal bir taleptir. Bunu sağlamanın ise ağda, jilet, epilasyon ya da lazer gibi zorlu uygulamalar olmadan yapmak sizce de çok büyük bir avantaj değil midir?

Jilet ve ağda ciddi seviyede acıya neden olarak vücutta tahriş etkisi yaratmaktadır. Bu etkiler yüzünden zaman zaman vücutta kabarıklıklar oluşmaktadır. Lazer de neredeyse aynı oranda sorunlar yaratır. Çünkü lazerden sonra minimum 1 hafta boyunca o bölgenin güneş görmemesi gerekmektedir. Bu nedenle tatilinizi mahvetmek sizce de çok kötü olmaz mıydı?

rus merhemi kullanımı

Rus Merhemi Nasıl Kullanılmalıdır?

Bu nedenle üretilmiş olan rus merhemi acı, ağrı, sızı, tahriş gibi olumsuz etkiler olmadan tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olan bir üründür. Bir çok açıdan aynı zamanda maliyet olarak da bu uygulamaların bir çoğundan çok daha ucuz olmaktadır. Geçerlilik süresi olarak ise sadece 8 haftalık bir kullanım ile tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız mümkün.

Kullanımı oldukça kolay olan rus merhemi sadece günlük olarak 5 dakika ayırarak uygulanmaktadır ve tüylerinizden tamamen kurtulmanızı sağlamaktadır. Tüylü bölgeye sürerek 1 dakika kadar bekleyiniz ve sonrasında bol su ile durulayabilir ya da ıslak mendil ile silerek tüylerinizin nasıl ortadan kalktığını görebilirsiniz.

8 ile 12 hafta arasında bir kullanım sağlayarak 10 ile 20 yıl arasında bir süreç boyunca tüylerinize veda edebilirsiniz. Kişiden kişiye ve uygulanan bölgeye göre etki sürecinin değişmesine rağmen ürün herkeste etkilerini net bir şekilde göstermektedir.

Rus Merhemi Kimlere Önerilmektedir?

18 yaşını aşmış ve tüy sorunları yaşan birey ürünümüzü kullanabilir. Hamile bayan ve emziren bayanlar kullanabilir mi gibi soruları sıkça duymaktayız. Emziren anneler ürünü kullanabilirler. Hamile bayanların ise doktorlarına danıştıktan sonra kullanmasını tavsiye ediyoruz.

Kadın ve erkek kullanımına tamamen güvenilir bir şekilde uygun olan Rus Merhemi ph değeri olarak çok ince bir şekilde ayarlanmıştır. Bu nedenle her birey ürünümüzü genital bölgede dahil olmak üzere kullanabilir. Bu kullanım ilerleyen dönemlerde bir sağlık sorununa kesinlikle sebep olmayacaktır. Çünkü Merhemin içeriği tamamen bitkisel olarak hazırlanmıştır.

Uzman kadromuz ile kısa sürede Türkiye genelinde satışa sunulması için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlerde ürünü hemen sipariş verirseniz kısa sürede ürünümüze ulaşabilir ve istemediğiniz tüylerden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.